Služby

Důležité upozornění

Vážení pozůstalí, rádi bychom vás informovali, že naše Pohřební služba provádí zpopelnění zesnulých výhradně v místním krematoriu Nymburk a nevyužívá ostatní vzdálená krematoria. Díky tomuto kroku nenavyšujeme cenu za dopravu.

VIP pohřební služby

Pro VIP osobnosti kulturního, politického, či společenského života naší země zajišťujeme nadstandardní Pohřební služby.

VIP prostory

Jsme schopni dle Vašeho přání zajistit pronájem pro smuteční obřad v prestižních kulturních zařízeních, divadlech, nebo obřadních síních, včetně protokolu předepsaných poct a ceremonií.

důstojné vozy

Pro poskytování maximálně kvalitních služeb jsme dbali při výběru vozového parku. Naše vozy značky Mercedes-Benz jsou elegantní a důstojné, aby dostály úrovni Vašeho smutečního obřadu.

Smuteční oznámení

Návrh zpracování a tisk

Po výběru obřadní síně a rezervaci termínu pohřbu Vám navrhneme a vytiskneme smuteční oznámení přímo v naší kanceláři.

Se vším Vám pomůžeme, z našeho katalogu si můžete vybrat vhodný text, nebo se jím inspirovat. Smuteční oznámení lze zhotovit zcela individuálně dle Vašich představ.

Katalog Vám k výběru či inspiraci nabízí různé verše, grafické symboly a texty smutečních oznámení.

Sjednání pohřbu doma

Ztráta blízké, či milované osoby je nejtěžší chvíle v životě, a proto pro Vás naše Pohřební služba udělá maximum, aby Vám pomohla a ulehčila. Pro Váš komfort nabízíme sjednání pohřbu doma.

V domluveném termínu Vás navštíví naši pracovníci vybaveni vším potřebným pro sjednání veškerých detailů ohledně smutečního obřadu a následného pohřbu. Budete si moci prohlédnout katalog rakví, smutečních věnců, květin, návrhy smutečních oznámení a obřadní síně.

Doprava do kanceláře

Doprava do kanceláře taxi službou zdarma

V této těžké životní chvíli nabízíme dopravu do naší kanceláře.

Pokud máte o dopravu zdarma zájem, zavolejte nám na bezplatnou linku 800 321 136, na které jsme pro Vás každý den po celý rok a my pro Vás zajistíme taxi v domluveném čase na účet naší pohřební služby.

Zahraniční převozy

Pohřební služba Lysá nad Labem je schopna zajistit převoz zesnulého z kteréhokoliv místa ve světe, včetně dopravy cizích státních příslušníků z ČR do zahraničí.

Přeprava

Mimo přepravy našimi služebními vozy zajišťujeme také přepravu leteckou. Před provedením přepravy Vám předložíme ke schválení naplánovanou trasu. Dle předpisů příslušné země zařídíme rakev a zinkovou vložku. 

Kompletní vyřízení úředních záležitostí – povolení hygienika, úmrtní list, jednání s příslušným konzulátem, pasové a celní formality, překlady dokumentů souvisejících s převozem a letenku.

Převoz zesnulých

Praha a středočeský kraj

Pohřební služba Lysá nad Labem zajišťuje převozy zesnulých po Praze a okolí. Dostupnost našich služeb je každý den v týdnu celý rok, volejte kdykoliv na číslo 800 321 136.

Celá čr

Zajišťujeme také převozy po celé České republice a to do tří hodin od objednání.