Služby

VIP pohřební služby

Pro VIP osobnosti kulturního, politického, či společenského života naší země zajišťujeme nadstandardní Pohřební služby.

VIP prostory

Jsme schopni dle Vašeho přání zajistit pronájem pro smuteční obřad v prestižních kulturních zařízeních, divadlech, nebo obřadních síních, včetně protokolu předepsaných poct a ceremonií.

důstojné vozy

Pro poskytování maximálně kvalitních služeb jsme dbali při výběru vozového parku. Naše vozy značky Mercedes-Benz jsou elegantní a důstojné, aby dostály úrovni Vašeho smutečního obřadu.

Smuteční oznámení

Návrh zpracování a tisk

Po výběru obřadní síně a rezervaci termínu pohřbu Vám navrhneme a vytiskneme smuteční oznámení přímo v naší kanceláři.

Se vším Vám pomůžeme, z našeho katalogu si můžete vybrat vhodný text, nebo se jím inspirovat. Smuteční oznámení lze zhotovit zcela individuálně dle Vašich představ.

Katalog Vám k výběru či inspiraci nabízí různé verše, grafické symboly a texty smutečních oznámení.

Sjednání pohřbu doma

Ztráta blízké, či milované osoby je nejtěžší chvíle v životě, a proto pro Vás naše Pohřební služba udělá maximum, aby Vám pomohla a ulehčila. Pro Váš komfort nabízíme sjednání pohřbu doma.

V domluveném termínu Vás navštíví naši pracovníci vybaveni vším potřebným pro sjednání veškerých detailů ohledně smutečního obřadu a následného pohřbu. Budete si moci prohlédnout katalog rakví, smutečních věnců, květin, návrhy smutečních oznámení a obřadní síně.

Doprava do kanceláře

Doprava do kanceláře taxi službou zdarma

V této těžké životní chvíli nabízíme dopravu do naší kanceláře.

Pokud máte o dopravu zdarma zájem, zavolejte nám na bezplatnou linku 800 321 136, na které jsme pro Vás každý den po celý rok a my pro Vás zajistíme taxi v domluveném čase na účet naší pohřební služby.

Zahraniční převozy

Pohřební služba Lysá nad Labem je schopna zajistit převoz zesnulého z kteréhokoliv místa ve světe, včetně dopravy cizích státních příslušníků z ČR do zahraničí.

Přeprava

Mimo přepravy našimi služebními vozy zajišťujeme také přepravu leteckou. Před provedením přepravy Vám předložíme ke schválení naplánovanou trasu. Dle předpisů příslušné země zařídíme rakev a zinkovou vložku. 

Kompletní vyřízení úředních záležitostí – povolení hygienika, úmrtní list, jednání s příslušným konzulátem, pasové a celní formality, překlady dokumentů souvisejících s převozem a letenku.

Převoz zesnulých

Praha a středočeský kraj

Pohřební služba Lysá nad Labem zajišťuje převozy zesnulých po Praze a okolí. Dostupnost našich služeb je každý den v týdnu celý rok, volejte kdykoliv na číslo 800 321 136.

Celá čr

Zajišťujeme také převozy po celé České republice a to do tří hodin od objednání.